Ürün DetayıHGU 55 P Sabit Kanat Kask Sistemi

Çok Yönlü, Yüksek-G Performans
Çok yönlü bir platform olarak dizayn edilmiştir. Yüksek -G görevlerindeki ihtiyaçlar göz önüne alınarak, iki adet konfigürasyon mevcuttur.
Standart versiyon, kafaya uygulanan ağırlık düşünülerek Grafit/Aramid kabuğa sahiptir. +9G kadar yüksek performanslı manevralar ve G nedenli bilinç kaybını (GLOC) engellemek için Gentex HGU 55/P başlık tüm ABD Hava Kuvvetlerindeki F-15 ve F-16'lar için standart başlıktır.

Ana Özellikler

Hafif ve Rahat Düşük profildeki dizaynı, yumuşak deri bitişi ile baş'a rahat bir oturum sunar. Daha üstün bir rahatlık içinse , sıcak -soğuk havalarda ısı dağıtımını arrtıran Gentex X Liner iç aksam kullanılabilir.
 

Koruma ve Stabilizasyon
Kabuğa tam uyum sağlaması için enerji sönümleyici, genişlemiş polisterin boncukları basınç altında kalıplanmıştır. Gentex enerji sönümleyici iç aksam (EAL) kullanıcıya ilk darbe anında en üstün darbe sönümlemesini sunar. Kullanıcının kafasında stabilizasyonu sağlamak için, kabuğa bağlı tek nokta çene kayışı mevcuttur. Çene kayışı ense desteğine bağlıdır ve aynı anda ayarlanırlar.

Ürün Kataloğu >>Fotoğraf Galerisi